Poznaj ofertę szkoleniową!

szkolenia otwarte / i zamknięte
wiedza i inspiracje w pakiecie

Zapoznaj się z ofertą albo zapytaj nas o szczegóły!
Szkolenie

Emocje w employer brandingu, czyli siła komunikacji marki pracodawcy

Najlepsze marki pracodawców świata, to te marki, które zrozumiały, że walczą nie o rozum kandydatów, ale o ich serca i umysły. Jak zaplanować skuteczną komunikację marki pracodawców?

Najlepsze marki pracodawców świata, to te marki, które zrozumiały, że walczą nie o rozum kandydatów, ale o ich serca i umysły. Sztuka skutecznej komunikacji powinna opierać się na budowaniu emocjonalnej relacji z grupą targetową. Jak stworzyć idealną komunikację marki pracodawcy?

Szkolenie Emocje w EB, czyli siła komunikacji marki to propozycja m.in. dla tych, którzy chcą rozpocząć pracę nad komunikacją strategii EB opartą na emocjach.

Jak zaplanować komunikację do studentów, profesjonalistów czy własnych pracowników, która budzi emocje wśród odbiorców i zachęci do działania?
W planowaniu kampanii komunikacyjnej warto zastosować techniki storytellingowe. Każda z firm ma do opowiedzenia fascynującą historię, która może poruszać innych i zaintrygować odpowiednie grupy targetowe. Jak to zrobić? Jak komunikować wartości pracodawcy w sposób zrozumiały dla wszystkich zainteresowanych? Jakie historie wybrać?

Szkolenie kierujemy przede wszystkim do osób związanych z employer brandingiem, HR, rekrutacją, komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną firm oraz wszystkich osób będących ambasadorami marki pracodawcy.

Czas trwania: 9.00–16.00

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!


Rejestracja